Nevýhody kouření vodní dýmky, která má dva šlauchy.

Nevýhody kouření vodní dýmky, která má dva šlauchy.

What affects hookah height? Reading Nevýhody kouření vodní dýmky, která má dva šlauchy. 2 minutes Next Proč zlikvidovat elektronické cigarety

Mnoho milovníků a nadšenců vodních dýmek pravděpodobně alespoň jednou přemýšlelo o pořízení vodní dýmky se dvěma šlauchy. Na první pohled je to velmi pohodlné, zvláště pokud kouříte ve velké skupině lidí, nebo jen s kamarádem. Ale je tomu skutečně tak?

Mezi dýmkami pro dva šlauchy najdete několik druhů: s ventilem a bez ventilu.

Bez ventilu je mimochodem, běžnější varianta. Takovou vodní dýmku můžete kouřit pouze postupně. V procesu kouření jedné osoby musí druhá osoba uzavřít náustek prstem, aby skrze druhý šlauch neproudil vzduch, protože by jste jinak moc z dýmky neměli. Navíc je téměř nemožné takovou vodní dýmku profouknout.

Pak je nejlogičtější koupit vodní dýmku na dva šlouchy, ale s ventilem a vyřešit problém. Není to tak úplně pravda. Pokud má vodní dýmka ventil a dvě hadice, pak vzduch nemůže být distribuován rovnoměrně, což znamená, že nikdo nedostane normální potah. Vyhraje ten se silnějším tahem. Navíc se dýmka rychleji spálí.

Takže všechny nevýhody vodní dýmky pro dva šlauchy:

  • Nulový požitek z dýmky.
  • Špatně se profukuje dýmka.
  • Kouření vodní dýmky se budete muset střídat, takže se ztrácí význam dvou šlauchů.
  • Chuť dýmky může být méně výrazná.

Výhody dýmky se dvěma šlauchy:

  • není třeba neustále předávat šlauch.

Ať už jsou výhody a nevýhody všelijaké, je čistě na každém co mu vice vyhovuje.