Festivaly vodních dýmek

Festivaly vodních dýmek

Tento rok se uskutečnili v Evropě dva významné festivaly.

První se uskutečnil ve Frankfurt nad Mohanem v Německu. Druhý v Sevilla ve Španělsku. Na obou jste nás mohli potkat. Pokud jste tak neučinili, tak Vám dám důvod, proč příští rok si udělat výlet do jednoho z měst.

Celá akce trvá 3 nabité dny. Kde můžete potkat vystavovatele z Česka, ale I z jiných státu dokonce I Kontinentů. Tento typ akce je poměrně velký, jenom náš stánek měl rozlohu 126 metrů čtverečních.

Jsou tam různí vystavovatele, kteří propagují vlastní produkty, ať už dýmky nebo tabáky, ale I příslušenství. Vše si většinou můžete vyzkoušet na vlastní kůži, abyste zjistili, zda Vás daný produkt zaujal a následně je možné si o I zakoupit. Plus, když už jste na výletě, tak si můžete projít I krásné město a jeho zákoutí.

Jak jsem již zmiňoval, každý stánek propaguje své produkty nebo domluvené spolupráce s výrobci.

Mi jsme obohatili výstavu o naše produkty IZZY COCO, jedná se o uhlí přímo pod námi, které vyrábíme ve velikostech 26 mm a 27 mm, MIX TO – nový světlý tabák, který distribuujeme, překvapí Vás jeho výdrž, kvalita a cena. V neposlední řadě naše řada IZZY dýmek a příslušenství, kde se zaměřujeme na jednoduchý design, skvělou funkčnost a přívětivou cenu. Jsme distributoři do Evropy značky Blade. Blade je výrobce kvalitních dýmek a příslušenství. Dalším v našem seznamu je výrobce Thor, který se zaměřuje na krásné a funkčně zajímavé korunky. Zeppelin, je značka kvalitních HMS, v různých barvách se zajímavým AIR FLOW. Na závěr tu máme značku, která stojí za zmínku, a to je DDI, která dělá krásné dýmky z epoxu a má I unikátní model Crucifix, který Vás zaujme svým designe.

Za nás jsou tyto akce určitě přínosné, pokud chcete poznat nové lidi a hlavně jejich produkty si vyzkoušet, popřípadě pořídit, tak neváhejte se zúčastnit jedné z akcí.