Jak otevřít dýmkařský podnik - Základní doporučení

Jak otevřít dýmkařský podnik - Základní doporučení

Oblako Flow - Recenze od Izzy Smoke Čtení Jak otevřít dýmkařský podnik - Základní doporučení 2 minuty Další Festivaly vodních dýmek

V minulých článcích jsme Vám radili, jak vybrat tu pravou korunku či tabák přímo pro Vás. Všechny tyto věci, které jsme Vám v těchto článcích popisovali, pak bylo možné najít v našem e-shopu, nicméně Izzy Smoke není jen prodej věcí pro dýmkařské nadšence. My v Izzy Smoke jsme si moc dobře vědomi, že je potřeba Vám nabídnout I řadu služeb, které tuto nabídku nádherně doplňují. Dovolte mi tedy, abych Vám tyto služby představil.

Každý máme sny. Někdo chce mít velký dům, jiný auto, a jiný zase třeba vlastní dýmkařský podnik. I když realizace prvních dvou snů je na Vás, s tím třetím Vám můžeme pomoct, protože v Izzy Smoke budeme v příštích měsících spouštět video seriál, kde budeme rozebírat všechna možná témata okolo založení a vedení vlastního podniku. Podíváme se na to, co je potřeba řešit již pří výběru prostor, co je nutné znát z legislativy a hygienických předpisů či dalších okruhů, jak nakupovat a kde, jak vytvořit úspěšný marketing či na co si dát pozor při výběru a práci s lidmi. Všechny tyto oblasti budeme probírat i s hosty, jenž vlastní podniky vlastní a kteří se o tyto cenné informace velice rádi podělí a přihodí i úsměvné situace z vlastních začátků.

Zároveň s tímto spouštíme i možnost přímé konzultace s námi. V čem je toto lepší než video seriál? Zatímco v naší sérií videí se podíváme na problém z obecného hlediska, naše osobní konzultace Vám nabízí mnohem podrobnější náhled na všechny aspekty, které se týkají rozjetí nového podniku, a také doporučení ušité Vám na míru. Projdeme specifika a zkonzultujeme s Vámi Váš nový prostor, jeho vzhled, vybavení či sociální zařízení, navrhneme změny pro splnění požárních předpisů nebo pomůžeme při výběru pokladního systému. Stejně tak jsme schopni pomoct při tvoření celé značky a její propagace. V neposlední řadě je také možnost pomoci s nákupy tak, aby Vaše dýmkárna měla přesně to, co potřebuje.

Tohle bylo pouze rychlé představení toho, co pro Vás připravujeme, takže se můžete těšit na nabitý podzim plný novinek. Pokud se již nemůžete dočkat, sledujte náš blog, kde se dozvíte nejen podrobnější informace o těchto službách, ale i další zajímavé informace z oblasti dýmkařství.