Tabák do vodní dýmky - MIX TO

Tabák do vodní dýmky - MIX TO

Dnes vám povíme o novém tabáku s názvem MIX TO. a o jeho hlavních výhodách.

Je zde použita tabáková směs Virginie a celá výroba se uskutečňuje v Německu. Překvapí Vás, nejen svojí funkčností a kvalitou, ale i cenou.

Příprava spočívá v tom, že při koupi dostanete dvě pixle, v jedné je tabáková sušina už se zakombinovanými aromaty a v druhé neutrální glycerin, díky tomu stačí glycerin nalít do tabákové sušiny, promíchat a po 30 sekundách je tabák schopný ke kouření, z osobních zkušeností doporučuji nějakou hodinu počkat. Díky této metodě je cena překrásná, a to začínající na 350 Kč za balení, které je 100 g celkem (30 g sušina a 70 g glycerin).

Nejvíce se nám tabák osvědčil nabít do glazurovaného phunnelu, třeba do Oblako M, kvůli jeho tepelným vlastnostem, kde tabák má plnou chuť a neškrabe v krku. Pokud nejste zastánci phunnelu, tak tabák krásně jede I v klasice.

Všechny příchutě se dolaďují pro náš trh, hlavně co se týká využití mentolu, aby to více sedělo a mentol nebyl dominantní. Což je určitě taky velké plus.

Zatím máme dostupných 6 příchutí, ale nezoufejte, v plánu je rozšířit portfolio o dalších 5 příchutí, abyste si mohli pořádně vyladit svůj oblíbený mix do dýmky.

Aktuální seznam příchutí.

  • RED RUBY JUNGLE - banán, malina a rybíz.
  • TANGOMAN - mango, mandarinka a máta.
  • EXOTIC LOVE - tropického ovoce s melouny.
  • BLACK PASSION – mango, marakuja a ostružina.
  • BITCOIN - citron s mátou a sladkým bonbonem.
  • PYNCH MNT - broskev s mátou.